Marseillepad officieel geopend

De werkzaamheden aan het Marseillepad zijn klaar. Het project centraal park krijgt hiermee steeds meer vorm. Wethouder Jan Iedema heeft het Marseillepad op zaterdag 22 maart officieel geopend. Dit markeert de afronding van de eerste fase van het opknappen van het park.

Aannemer AW Infrabouw was in de ochtend op de warenmarkt aanwezig om vragen van omwonenden en bezoekers te beantwoorden. Ook waren er wandelingen langs de werkzaamheden van het project centraal park.

De komende periode gaan de werkzaamheden aan het project centraal park door:

  • Het Nicolaasplein en het Nicolaasbos worden opgeknapt.
  • Bij de Dobbeplas komen 4 nieuwe eilanden: 3 speeleilanden en één natuureiland. Ook komt er een vlonder rondom de plas, waardoor bezoekers straks een rondje om de plas kunnen wandelen.
  • De Parkweide wordt vergroot voor onder andere meer sport en spel. En er komen nieuwe fiets- en voetpaden.

De ontwikkelingen zijn te volgen via de website: binnenstad-zoetermeer.nl/projecten/dobbegebied en via de BouwApp: debouw.app/projects/realisatie-centraal-park.

Foto: Patricia Reports